Polityka prywatności

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą oraz odwiedziny w serwisie www.mmgraphic.com.pl, będącego własnością firmy Studio Grafiki Komputerowej M&M GRAPHIC. Wszelkie informacje i dane zawarte na łamach serwisu www.mmgraphic.com.pl mają charakter promocyjny oraz informacyjny. Studio Grafiki Komputerowej M&M GRAPHIC nie udziela gwarancji odnośnie dostępnych treści w serwisie www.mmgraphic.com.pl i nie ponosi odpowiedzialności za straty bezpośrednie lub pośrednie wynikające z korzystania z tychże treści. Studio Grafiki Komputerowej M&M GRAPHIC nie ponosi również odpowiedzialności za treść stron zewnętrznych, do których mogą prowadzić linki umieszczone na stronie www.mmgraphic.com.pl. Korzystając z niniejszego serwisu potwierdzają Państwo akceptację poniższych warunków.

Prawa autorskie

Wszelkie informacje tekstowe, zdjęcia, formy graficzne, układ są prawnie chronione i nie mogą być rozpowszechniane, modyfikowane i wykorzystywane w celach komercyjnych bez pisemnej zgody Studio Grafiki Komputerowej M&M GRAPHIC. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane informacje były możliwie kompletne i aktualne. Studio Grafiki Komputerowej M&M GRAPHIC zastrzega sobie prawo do zmiany informacji na stronie www.mmgraphic.com.pl w dowolnym czasie i zakresie bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników.

Jak zbierane są dane osobowe od użytkowników strony www.mmgraphic.com.pl

Dane o użytkownikach serwisu są zbierane na 4 sposoby:

  1. Dane zbierane podczas wysyłania formularza kontaktowego i formularza "poleć znajomemu" - kontaktując się z firmą Studio Grafiki Komputerowej M&M GRAPHIC przy pomocy formularza kontaktowego lub formularza "poleć znajomemu" są Państwo pytani o imię i nazwisko lub odbiorcę i nadawcę, nazwę firmy, adres e-mail, tytuł oraz treść wiadomości jaką chcecie do nas lub odbiorcy "poleć znajomemu" wysłać.
  2. Dane zbierane podczas zapisania się do newslettera na stronie www.mmgraphic.com.pl, kiedy podają Państwo swój adres e-mail. W dowolnym momencie mogą Państwo wypisać się z listy newsletter wpisując swój adres e-mail w okienku newslettera na stronie głównej www.mmgraphic.com.pl i klikając w link "wypisz mnie z newslettera".
  3. Dane zbierane automatycznie - przeglądając stronę www.mmgraphic.com.pl automatycznie zbierane są informacje dotyczące Państwa odwiedzin, np. adres IP, nazwa domeny przekierowującej, typ przeglądarki czy typ systemu operacyjnego itp.
  4. Dane zbierane podczas kontaktu z Studio Grafiki Komputerowej M&M GRAPHIC - podczas Państwa kontaktu bezpośredniego z nami poprzez stronę www, telefon, pocztę e-mail, komunikatory itp. przekazujecie nam swoje dane osobowe.

Jak wykorzystywane są Twoje dane przez Studio Grafiki Komputerowej M&M GRAPHIC

Studio Grafiki Komputerowej M&M GRAPHIC w żadnym przypadku nie sprzedaje ani nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników strony www.mmgraphic.com.pl.

Adres e-mail podany podczas zapisu do newslettera jest wykorzystywany jedynie w celu wysyłania newslettera. Podając adres e-mail w newsletterze wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie newslettera od Studio Grafiki Komputerowej M&M GRAPHIC.

Dane zbierane automatycznie mogą zostać wykorzystane przy analizie ruchu na stronie www.mmgraphic.com.pl, w tym do analizy zachowań użytkowników.

Dane podane w trakcie korespondencji między Państwem a Studio Grafiki Komputerowej M&M GRAPHIC użyjemy wyłącznie po to, aby odpowiedzieć na Państwa pytania.

W jaki sposób będziemy się kontaktować z Państwem

Za pomocą podanego adresu e-mail w formularzu kontaktowym lub formularzu newslettera, telefonu kontaktowego, komunikatorów i osobiście.